O mně

Kateřina Jílková

 

Asi jako spousta z vás, jsem se k americkým prémiovým svíčkám dostala, díky značce Yankee Candle, které jsem na několik let propadla.

 

Někdy začátkem roku 2015 jsem ovšem objevila dalšího amerického výrobce prémiových svíček – Village Candle. Zpočátku jsem vyzkoušela jen pár vosků a votivek, protože svíčky mi přišly (přiznejme si to) jako napodobeniny výše zmiňovaného výrobce. Nicméně stačilo pár vypálených svíček, a pochybnosti byly ty tam. Svíčky se dvěma knoty, jsou prostě neodolatelné… Stejně jako sytě provoněné votivky a vosky v praktickém, uzavíratelném balení. Vyzkoušejte a uvidíte.

 

No a jelikož jsem od přírody zvídavý tvor, rok 2016 jsem začala s objevováním dalších značek. Výběr padl na značku Bridgewater Candle, která nabízí votivky v pěkném dárkovém balení, navíc jejich vůně připomínají vůně (parfémy), WoodWick a mnohé další.

Při výběru sortimentu pro náš e-shop jsem se řídila a stále řídím svými osobními zkušenostmi s danými výrobky. Stručně řečeno: nenajdete tu žádnou značku, žádné výrobky, které bych si já sama nekoupila.

E-shop funguje od února 2016. V roce 2017 se chystáme nabídku nabízených značek značně rozšířit, nejen o zahraniční značky.

Největší prostor momentálně na e-shopu zaujímá americká značka prémiových svíček Village Candle a Bridgewater Candle ale bude záležet jen na vás, kupujících, o jaké výrobky či značky bude nabídka rozšířena. Své tipy mi můžete posílat na facebook e-shopu.

 

PŘEJI VÁM CO NEJVÍCE PROVONĚNÝCH DNŮ S VÝROBKY Z NAŠEHO ESHOPU vosky-votivky.cz

 

 

 

KATKA J.

kjilkova@vosky-votivky.cz

V roce 2019 se chystáme ukončit činnost našeho e-shopu. Po celý rok tak budete moci nakoupit prakticky všechny produkty s výraznou slevou.